Жінки змінюють правила гри. Приєднуйся!

Опубліковано:

 Проект Ukrainian Women Entrepreneurs Hub (U&We Hub) започаткований Центром “Розвиток КСВ” за підтримки організації GlobalGiving (США) з метою допомогти жінкам розпочати або продовжити розвивати власну справу. Протягом трьох тижнів проводилося навчання  у Корецькій ТГ,  співорганізатором якого була Громадська організація “Простір жіночих можливостей “АктивнаЯ”.
Участь вихованки Рівненської Малої академії наук учнівської молоді  Радовенюк Анастасії у підприємницькій програмі U&WE Hub – це неймовірний досвід, який відбувся в рамках підготовки наукової роботи «Підліткове підприємництво як запорука самореалізації та самозайнятості неповнолітньої фізичної особи». Вона була наймолодшою з кількості тих, хто навчався,  єдиною неповнолітньою. Ця програма надала їй можливість розвинути свої навички у сфері підприємництва та спілкування з іншими учасниками.
В рамках цієї освітньої програми вихованка отримала можливість працювати над власним проєктом, отримувати корисні поради від досвідчених менторів, спілкуватися з успішними підприємцями, а також змогла розширити свої знання в галузі бізнесу, вивчити нові стратегії та методи розвитку свого власного проєкту.

9 травня 2024 року Анастасія Радовенюк презентувала власний бізнес-план широкій аудиторії.
Участь у цій програмі стала для Анастасії важливим кроком на шляху до успіху. Вона отримала не лише нові знання, але й впевненість у своїх силах та можливостях. Участь у U&WE Hub стала для неї незабутнім досвідом, який надихне її на нові досягнення та успіхи.

Методист відділення економіки  РМАНУМ                                     Алла Тимощук