З вірою у нову перемогу юних науковців-манівців Рівненщини

Опубліковано:

4 лютого, у конференц-залі Рівненського Будинку учених відбувся семінар для голів і членів журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в Рівненській області 2020 року.

Тут зібралися майже п’ятдесят докторів та кандидатів наук, аби спільно з дирекцією Рівненської Малої академії наук учнівської молоді обговорити умови проведення ІІ етапу конкурсу, обмінятися досвідом та думками щодо його оптимізації та покращення, подумати про перспективи участі команди переможців у ІІІ етапі.

Нас очікують зміни у формі проведення конкурсу (про них говорив і вітав присутніх директор РМАНУМ Олександр Анатолійович Андрєєв; про умови проведення нагадав заступник директора Олександр Олексійович Мазур), але учасники семінару були одностайні в одному: спільними зусиллями ми зможемо провести на високому рівні обласний етап і якнайкраще підготувати переможців до всеукраїнського.

То ж щиро бажаємо усім учасникам конкурсу, членам журі та працівникам Рівненської Малої академії наук міцного здоров’я, творчих і наукових перемог!

До зустрічі:

15 лютого – на контрольних випробуваннях;

23 лютого – на захисті наукових і творчих робіт!

Хай Вам щастить!

Олександр Мазур,

заступник директора