До 80-річчя Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти

Опубліковано:

Рівненщина з давніх-давен славилася високоосвіченими особистостями, які розвивали культуру, творили освіту й науку. Традиції знаних краян у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти продовжує плеяда науковців та методистів, які дотичні до великої справи – забезпечення вітчизняної освіти висококваліфікованими й компетентними фахівцями.

80 років із часу заснування інституту.

Це – поважний вік, бо не одне покоління висококваліфікованих спеціалістів віддали усі свої вміння, талант, фахову майстерність, щоб ствердити імідж закладу і прославити його не лише на теренах Рівненщини. Для багатьох педагогічних працівників робота в інституті стала сенсом життя і, ставши визначальною, допомогла втілити власні надбання, доробки, виплекати та зростити нове покоління вчительської генерації.

Головним пріоритетом інституту завжди була, залишається нині й у перспективі підготовка ефективного вчителя для нової української школи та об’єднаної Європи ХХІ століття – носія найновіших наукових знань, соціального досвіду, необхідних компетенцій, інтегрального світогляду, загальнолюдських та національних цінностей, конкурентоспроможного у вітчизняному та європейському педагогічному просторі.

Сьогодні інститут – це сучасний заклад вищої освіти зі значними здобутками, власними традиціями та інноваціями у справі підвищення педагогічної майстерності та психолого-педагогічної компетентності освітян міста і області.

Знаємо: колектив інституту – це професіонали, досвідчені та ініціативні науково-педагогічні працівники, які на високому рівні володіють інноваційними інформаційно-комунікаційними технологіями, проводять курси підвищення кваліфікації та комплексної освітньої підготовки педагогічних працівників області, упроваджують передовий педагогічний досвід, допомагають молодим освітянам відшукати та втілити свою родзинку у нелегку працю вчителя.

Шановні працівники Рівненського інституту післядипломної педагогічної освіти!

Сердечно вітаємо Вас зі знаменною подією у житті інституту –  80-річним ювілеєм! Це свято об’єднує усіх, хто розширював свої знання у лавах закладу.

Упевнені: професіоналізм Ваших працівників, жага педагогів до розширення своєї інтелектуальної обізнаності принесуть свої плоди для розвитку і блага оновленої України.

То ж бажаємо усім Вам невичерпного натхнення, щастя, здоров’я, творчої уяви та оптимізму. Нехай усі Ваші починання увінчуються успіхом, хай Ваші домівки обминають життєві негаразди, а Ваші серця завжди зігрівають людська довіра та любов.

Від педагогічного колективу

Рівненської Малої академії наук

учнівської молоді

з повагою директор Олександр АНДРЄЄВ