З Днем українського козацтва та Днем захисника України!

Опубліковано:

14 жовтня українці святкують одразу три свята.

Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде, – День захисника України.

… У храмах чується дзвін дзвонів, серця наповнюються любов’ю і божественним світлом…

Вітаємо усіх із благодатним, світлим святом – Покровом Пресвятої Богородиці! Богородиця дає нам свою силу, захист і надію на порятунок.

Нехай наші молитви завжди будуть почуті, нехай нас і наших близьких ніколи не підводить здоров’я і віра у світле майбутнє – наше та України. Нехай у Ваших оселях завжди буде тепло і затишно, нехай ваше сімейне вогнище зігріває любов. Нехай у Покров Пресвятої Богородиці збудуться наші найзаповітніші мрії! Нехай покров благодаті, яким накриє нас свята Марія, не дасть недугам, злу і негодам проникнути у наші чисті душі, добрі серця і теплі оселі!

Довголіття усім нам і завжди приємних новин, миру і добра!

Будьмо щасливі, життєрадісні, благочестиві і вірні!

* * * * *

Прийміть щирі вітання зі святами – з Днем українського козацтва та Днем захисника України!

Ці знаменні дати нерозривно пов’язані між собою, символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українцями. Пресвята Богородиця віддавна була і є  покровителькою і заступницею  славного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої              з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне і щасливе майбутнє нашого народу. Хай на усіх нас зійде благодать, а душі наші наповняться любов’ю, щирістю і всепрощенням.

Сердечно бажаємо щастя, радості, добра та наснаги
на успішні починання на користь і славу Україні. Нехай єднає нас незгасне світло віри і допомагає високе покровительство Пресвятої Богородиці!

Від колективу

Рівненської Малої академії наук

учнівської молоді

директор Олександр Андрєєв.