Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського турніру юних біологів

Опубліковано:

2-3 жовтня 2018 року команда «Імпульс» Рівненської Малої академії наук учнівської молоді брала участь в обласному етапі Всеукраїнського турніру юних біологів.

Упродовж двох днів команда юних науковців РМАНУМ у складі Дани Пурій, капітана команди, учениці 11 класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 23, Аніти Гарбарук, учениці 10 класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 22, Любові Табачук, учениці 10 класу Рівненської ЗОШ І-ІІІ ст. № 22, та Тетяни Мітнович, учениці 10 класу Рівненського обласного наукового ліцею-інтернату ІІ-ІІІ ст., відстоювала і доводила свої гіпотези у процесі розв’язуванняі цікавих біологічних питань. Кожне з питань, запропонованих нам для розв’язання, не мало однозначного вирішення, а отже, команди змушені були докласти значних зусиль, виявити кмітливість, рішучість, продемонструвати уміння швидко реагувати та виходити з інтелектуальних пасток. Необхідними були упевненість і вміння відстоювати свою позицію. Та, найголовніше, – це командна гра.

Саме завдяки злагодженій роботі, взаємовиручці і підтримці команда «Імпульс» виборола ІІІ місце!

Вітаємо наших переможців!

Цьогорічний турнір – неабиякий досвід для молодих науковців РМАНУМ, що стане їм у нагоді в майбутньому. Команда, проаналізувавши усі аспекти турніру, з новими силами та ентузіазмом чекає участі у Всеукраїнському турнірі юних біологів 2019 року.

Ольга Мартинюк,

методист відділень хімії та біології,

екології та аграрних наук