Спільний “День сталої енергії”

Опубліковано:

5 жовтня 2018 року у приміщенні Рівненської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 25 відбувся “День сталої енергії”, організований Рівненською Малою академією наук учнівської молоді та Департаментом енергоменеджменту Рівненської міської ради.

Для учнів 8-10 класів було проведено 5 екскурсій, у ході яких вони змогли переглянути виставку, сформовану з робіт вихованців Малої академії наук різних років на енергетичну тему. У презентаційних матеріалах було висвітлено не лише питання енергоефективності, але й проблему безпечного використання енергії у промислових умовах. Учасники заходу активно цікавилися виставковими приладами для використання енергії сонця, причому не лише у виробництві енергії, але й у промислових процесах – сушіння аграрної продукції, обігрів приміщень. Один із пристроїв демонстрував магнітні ефекти для безпечного нагріву води у пожежонебезпечних умовах.

Безпековій тематиці у відновній енергетиці були присвячені  пристрої проф. В.А. Бернацького для боротьби з наслідками від ураганів.

Ознайомилися школярі з важливістю виконання державою функції накопичення технологічних фондів задля принагідного впровадження їх у вітчизняне виробництво.

 

Завідувач лабораторій РМАНУМ

Андрій Малюга