Відбувся Всеукраїнський семінар-практикум заступників директорів обласних малих академій наук України «Стратегічні напрями діяльності Малої академії наук у 2024 році: виклики та рішення»

Опубліковано:

З 15 по 17 листопада 2023 року відбувся Всеукраїнський семінар-практикум  заступників директорів обласних малих академій наук України «Стратегічні напрями діяльності Малої академії наук у 2024 році: виклики та рішення». З вітальним словом до учасників звернувся Станіслав ДОВГИЙ, президент Малої академії наук України, доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАН і НАПН України, та окреслив стратегічні пріоритети і цілі розвитку системи Малої академії наук в Україні. Представники 13 областей України мали можливість детальніше ознайомитись із діяльністю Національного центру МАН України, освітніми проєктами та практичними підходами щодо їх реалізації, особливістю організації та проведення масових заходів з учнівською молоддю у 2024 році.

На завершення відбулися освітні діалоги та обмін досвідом роботи малих академій наук у регіонах. На урочистому закритті семінару кожен отримав сертифікат учасника. Щира подяка команді Національного центру МАН України на чолі з Тетяною ПЕЩЕРІНОЮ за організацію та проведення семінару наживо, теплу атмосферу спілкування, яскраві подарунки, поради тощо.

Любов ЛІВАНДОВСЬКА, заступник директора з навчально-виховної роботи Рівненської Малої академії наук учнівської молоді