Привітання з Різдвом і Новим 2023 роком!

Опубліковано:

Ось і минають останні години надзвичайно складного і трагічного для України 2022 року! Повномасштабний наступ російської федерації об’єднав і загартував українців, виявив справжніх друзів і партнерів нашої держави, акумулював надпотужний потенціал незламної нації, готової відчайдушно і самовіддано боронити рідну землю!

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді вітає всю українську родину з Новим роком і Різдвом Христовим! З новими сподіваннями і зі спільною однією мрією очікуємо на 2023 рік! Напередодні свят хочу від усією душі подякувати вихованцям і їхнім батькам, науковим керівникам і педагогам РМАНУМ за велику напружену роботу в 2022 році!

Нехай прийдешні свята дарують тільки радість і затишок Вашим родинам, укріплять віру в душі та зігріють кожного щирою любов’ю серця. Нехай світло нової зорі осяє добрий шлях, який приведе нас до впевненої перемоги і щасливого мирного життя! Віри у різдвяне диво, Збройні Сили України, у кожного лицаря, який мужньо боронить рідну землю! Життєвої наснаги і сталевої витримки всім українцям, котрі достойно тримають фронти великих і малих перемог у цьому кривавому протистоянні, адже війни виграють сильні та незламні!

З Новим роком і Різдвом Христовим!

Із повагою і щирою вдячністю  директор РМАНУМ Олександр Андрєєв