ПРОФІЛЬНІ ЛІТНІ ШКОЛИ 2023. День 9

Опубліковано:

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

І знову МАНівців покликала МАНдрівка

6 липня. Четвер. День Івана Купала. МАНцівців, як про це занотовано у програмі школи, чекала МАНдрівка. У древній Луцьк. А там – дві локації: культурно-розважальний центр “АДРЕНАЛІН” (тут наших юних дослідників гостинно зустріли у Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків та музеї техніки і технологій та промислового дизайну) і Замок Любарта (музейний комплекс). Тут нас приголомшили виставка “Плитниця”, експозиція “Замкова сторожа”, середньовічна в’язниця, колекція замкової зброї, єдиний в Україні музей дзвонів, один із чотирьох музеїв книги, князівська гробниця (за припущеннями, це поховання Ізяслава Інгваровича).   

Увечері, а може нас захопить і ніч, продовжуємо працювати над фінальними проєктами, що їх передбачено у програмах профільної літньої школи за напрямами “Рівненщина на культурній мапі України” і “Світ до 2050 року у контексті розвитку людства та технологій”.

На превеликий жаль, дев’ятий день перебування юних науковців РМАНУМ у профільній літній школі добіг свого кінця. Краще про це скажуть учасники школи:

Сьогодні відвідали арт-галерею Корсаків та замок Любартів. Під час цієї захопливої подорожі ми отримали багацько чудових, неймовірних емоцій. Картини та скульптури такі гарні та загадкові, що не можна було відвести очей. Дякую РМАНУМ за ці класні незабутні емоції та можливості.” (Мирослав Дідич).

“Враження просто неймовірні. Сьогодні ми побували у Луцьку, зокрема у мистецькій галереї Корсаків та замку Любарта. Усі в захопленні і дуже задоволені. А разом із друзями і я.” (Богдан Красовський).

Любі симпатики РМАНУМ, відвідувачі нашого сайту і сторінки у фейсбуці: зустрінемося завтра, о тій самій порі.

Насамкінець – світлини четверга з нашими МАНівцями-МАНдрівниками і МАНдрівницями.

Рівненська МАЛА працює! І відпочиває!

Слава нашим ЗСУ за Профільну літню школу без повітряних тривог!!!

Олександр МАЗУР, керівник школи,

Наталія Хомеча, методист наукових відділень