ПРОФІЛЬНІ ЛІТНІ ШКОЛИ 2023. День 10

Опубліковано:

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

І знову МАНівців покликала МАНдрівка

7 липня. П’ятниця. День Івана Купала та День працівника природно-заповідної справи. А ще – 499-й день війни мокшанської московії проти України. І саме цього дня юні МАНцівці, відповідно до програми школи, вийшли на фініш – завершення та захист власних наукових проєктів.

Першими представляли спільний проєкт учасники школи “Світ до 2050 року у контексті розвитку людства та технологій”. У гості до них завітали Леонід Федорович Кожушко, Заслужений діяч науки і техніки, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри менеджменту, та  Алла Юріївна Андрійцьо-Рузаєва, старший викладач кафедри менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування. Разом із методистами Аллою Іванівною Тимощук, Віктором Федоровичем Малиновським, завідувачем природничо-математичного відділу Євгенієм Вікторовичем Малиновським успішно та переконливо захистили свій проєкт.

Естафету підхопили юні гуманітарії під орудою методистів Наталії Анатоліївни Хомечі та Анеліни СергіївниДанчук. “Рівненщина на культурній мапі України” у їхній подачі виглядала цікаво, переконливо та емоційно наснажено. Матеріали проектів буде узагальнено та згодом розміщено на сайті РМАНУМ. Окрім цього, вдалося підбити  підсумки фотовернісажу і переможці отримали нагороди.

А вже о 15:00 у концертній залі відбулося закриття профільної літньої школи РМАНУМ 2023 року.

У “Пролісок” завітали: Віталій Олександрович Ундір, заступник голови Рівненської обласної ради, Петро Миколайович Коржевський, директор департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, Марина Валентина Пашковська, заступник директора департаменту, Олександр Анатолійович Андрєєв, директор Рівненської Малої академії наук учнівської молоді. Вони щиро привітали юних МАНівців із успішним завершенням навчання у школі, вручили свідоцтва встановленого зразка. А ще – побажали успіхів у житті, здійснення мрій, нових цікавих проєктів.

А ще – запевнили учасників школи у підтримці юних науковців у їх починаннях. То ж щиро сподіваємося: Профільній літній школі 2024 бути!

Дякуємо керівництву області, департаменту освіти за ПЛШ 2023!

Дякуємо за можливість бути у ній, навчатися і відпочивати, нашим славним ЗСУ!

А далі був відпочинок.

На превеликий жаль, і десятий день перебування юних науковців РМАНУМ у профільній літній школі добігає свого кінця. Краще про це скажуть учасники школи:

Любі відвідувачі сайту РМАНУМ і сторінки у фейсбуці: від завтра нових записів і світлин у Шоденнику школи не буде. Наша велика здружена МАНівська РОДИНА розійдеться-роз’їдеться по власних домівках, залишивши частинку своїх сердець у цих неймовірних, захопливих і щасливих десяти днях. Тут народилася іще одна МАНівська спільнота, яка, вірю, не розгубить свого тепла і щирості взаємин, неймовірного спілкування, нових знань і вражень, нових друзів і подруг. Любимо ВАС, віримо у ВАС, хай ВАМ щастить завжди і в усьому!

На додачу традиційно – світлини п’ятниці з нашими МАНівцями-МАНдрівниками і МАНдрівницями.

Рівненська МАЛА чесно  і добросовісно відпрацювала іще один свій проєкт!

Прийшов час відпочити!

Слава нашим ЗСУ за Профільну літню школу!!!

До нових зустрічей!

Олександр МАЗУР, керівник школи,

Наталія Хомеча, методист наукових відділень