ПРОФІЛЬНІ ЛІТНІ ШКОЛИ 2023. День 6

Опубліковано:

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Вчимося обирати майбутній фах!

Сьогодні, 03 липня, відповідно до програми профільної літньої школи за напрямами “Рівненщина на культурній мапі України” та “Світ до 2050 року у контексті розвитку людства та технологій”, шостий день перебування юних МАНівців у гостинному санаторії “Пролісок”.

Сьогодні – іще один робочий день із насиченою навчальною програмою, спільною для учасників обох напрямів, яку підготувала для своїх юних колег Алла Юріївна Андрійцьо-Рузаєва, старший викладач кафедри менеджменту Національного університету водного господарства та природокористування. Зауважимо: workshop, лекторій і тренінг проводилися наживо.. Спостерегли: живе спілкування є живе спілкування. Перш за все було дуже цікаво. По-друге – змусило усіх задуматися про власний життєвий вибір. А ще – спробували командно змоделювати професії майбутнього. (Про це детально розкаже Алла Юріївна у своєму звіті – див. додаток.).

Справді дуже чудовий та корисний досвід. Багато підлітків зараз замислюються над тим, з якою професією вони планують поєднати своє життя, отож цей тренінг  був напрочуд актуальним та цікавим. Понеділок став для мене потужним поштовхом до самовираження та відкриття нових способів сприйняття світу” (Микола Кальчук).

А ще для юних МАНівців була арт-терапія “Художній розпис на тканині”. І знову від Алли Юріївни. Спільно розробляли ескіз майбутнього малюнка (з логотипом РМАНУМ), малювали на шоперах, багато креативили (дивись світлини).

Понеділок у Профільній літній школі був надзвичайно корисним для юних науковців, адже професія, яка справді буде актуальною в майбутньому, цікавить кожного. Ми командною роботою творчо підійшли до цікавих завдань. А на завершення дня арт-терапія створила особливу атмосферу, що надихнула до нових звершень” (Вероніка Якимчук).

Мені дуже сподобався сьогоднішній тренінг. Він допоміг мені визначити сильні та слабкі сторони, а також скерувати себе у напрямку майбутньої професії. Дуже дякую чудовій лекторці, яка влаштувала нам ще й арт-терапію – круті розписи шоперів” (Анастасія Шалак).

Увечері були спостереження за зоряним небом – у гості до наших МАНівців завітав Євгеній Вікторович Малиновський, завідувач природничо-математичного відділу та завідувач Лабораторії космічних досліджень РМАНУМ.

Скориставшись нагодою (розпогодженим небом), юні науковці досліджували зірки та планети (див. фото).

Ну що, любі друзі, зустрінемося завтра, о тій самій порі. А зараз – багато  світлин понеділка з нашими МАНівцями-МАНдрівниками і МАНдрівницями.

Рівненська МАЛА працює! І відпочиває!

Слава нашим ЗСУ!!!

Олександр МАЗУР, керівник школи,

Алла ТИМОЩУК, методист наукових відділень