ПРОФІЛЬНІ ЛІТНІ ШКОЛИ 2023. День 3

Опубліковано:

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

МАНдрівочка кличе!

Як ми анонсували вчора, сьогодні, 30 червня, юні МАНівці відповідно програми профільної літньої школи за напрямами “Рівненщина на культурній мапі України” та “Світ до 2050 року у контексті розвитку людства та технологій” побували у старовинному містечку Дубно.

Дорога склалася добре. Після вчорашньої вечірньої неймовірної грози з громом та блискавицями і потужної сливи ранок видався свіжим, сонячним та спокійним. Сонце приМАНдрувало з юними МАНівцями і в Дубно.

Першим нас зустрів Дубенський замок, найцікавіша частина історико-культурного заповідника. Двогодинна екскурсія злетіла, як одна мить.  А скільки нового, цікавого та пізнавального дізналися наші науковці. А ще – побачили на власні очі, відчули і доторкнулися своїми руками до багатьох експонатів.

Скориставшись нагодою, відвідали усією командою Дубенський центр національно-патріотичного виховання та туризму, переглянули їх оновлену експозицію.

Опісля здійснили годинну пішу екскурсію містом.

Повертаючись у “Пролісок”, спільно обговорили та погодили план дня четвертого – лекторій “Театральний репертуар Рівненщини в умовах воєнного часу” і практикум “Творчість Юрія Журавля в умовах воєнного часу” від Анеліни Сергіївни Данчук, керівника гуртка РМАНУМ, для напряму гуманітарного, а для природничо-математичного – лекторій та воркшоп від Ірини Михайлівни Трохимчук, кандидата педагогічних наук, доцента кафедри біології та здоров’я людини Рівненського державного гуманітарного університету.

На сьогодні – все. Наші МАНівці біжать у басейн з мінеральною термальною водою!

Ну що, любі друзі, зустрінемося завтра, о тій самій порі. А зараз – кількадесят  світлин п’ятниці від наших МАНівців-МАНдрівників і МАНдрівниць.

Рівненська МАЛА працює! Слава нашим ЗСУ!!!

Олександр МАЗУР, керівник школи, Наталія ХОМЕЧА, методист наукових відділень