ПРОФІЛЬНІ ЛІТНІ ШКОЛИ 2023. День 2

Опубліковано:

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

А тепер – за науку!

Сьогодні, 29 червня, юні МАНівці у рамках програми профільної літньої школи за напрямами “Рівненщина на культурній мапі України” та “Світ до 2050 року у контексті розвитку людства та технологій” слухали перші лекції відомих науковців Рівненщини – Сергія В’ячеславовича Шатного, кандидата технічних наук, старшого викладача кафедри обчислювальної техніки Національного університету водного господарства та природокористування, і Тетяни Назарівни Шамсутдинової-Лебедюк, кандидата філософських наук, доцента кафедри філософії Рівненського державного гуманітарного університету.

Було цікаво, пізнавально й корисно.

Захоплені технікою і технологіями спробували заглянути у недалеке майбутнє та дізналися багато нового про штучний інтелект, з яким їм доведеться жити і працювати, а гуманітарії ознайомилися з історією Дерманського монастиря як джерела духовності Рівненщини, вивчали містичні місця рідного краю.

А ще сьогодні всі багато і дружно спілкувалися. А ще – активно займалися спортом: бігали на тренажерах та грали у волейбол.  

Опісля вечері учасники школи переглянули виставу “Мауглі” за творами Редьярда Кіплінга, що її професійно зіграли юні та дорослі актори Клеванського Будинку культури.

Насамкінець обговорювали плани на день третій – навчально-пізнавальна експедиція (екскурсія) у місто Дубно.

То ж до зустрічі завтра, о тій самій порі. А зараз – кілька світлин четверга.

Олександр МАЗУР, керівник школи,

Наталія ХОМЕЧА, методист наукових відділень