ПРОФІЛЬНІ ЛІТНІ ШКОЛИ 2023. День 1

Опубліковано:

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!

Те, чого юні МАНівці довго чекали, сьогодні сталося!

У конференц-залі РМАНУМ зібралися 26 переможців ІІ та ІІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України та їх батьки.

До наших МАНівців завітали: Сергій ПОДОЛІН, перший заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації; Віталій УНДІР, заступник голови Рівненської обласної ради; Петро КОРЖЕВСЬКИЙ, директор департаменту освіти і науки РОДА; Марина ПАШКОВСЬКА, заступник директора департаменту освіти і науки РОДА; Олександр КОРНІЙЧУК, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини у Рівненській області.

Представники влади привітали присутніх із Днем Конституції, пораділи разом з усіма за можливість в умовах війни аж десять днів навчатися і відпочивати у санаторії “Пролісок”, що знаходиться у с. Грем’яче Луцького району Волинської області. А ще, захоплені високими результатами переможців конкурсу-захисту 2023 року, пообіцяли обов’язково підтримувати і надалі кращих юних науковців Рівненщини.

Звернувся до присутніх і директор закладу Олександр АНДРЄЄВ. Від МАНівської родини він висловив щиру вдячність за можливість втілити у життя проєкт “Профільна літня школа 2023”.

Додала упевненості учасникам школи і Анастасія ШПАРТАК, переможець конкурсу-захисту 2012-2013 років, учасниця І профільного збору РМАНУМ, майор ЗСУ та відповідальна працівниця офісу Генерального Прокурора України. А ще своїм прикладом закликала вірити у себе і в Україну.

Враженнями і досвідом поділилися з ровесниками Діана ЧЕРЕПАНОВА та Євгенія Негода, учасниці школи 2021 року.

Опісля дружною компанією ми приїхали у “Пролісок”, де нас гостинно зустріли, поселили у затишних номерах, ознайомили з територією закладу.

А зараз готуємося до завтрашніх лекцій за напрямами шкіл.

Обіцяємо: буде цікаво, небуденно. Буде багато світлин і відео. Очікуймо!

Дякуємо нашим славним ЗСУ! Все буде Україна!

До зустрічі!

Олександр МАЗУР, керівник школи,

Наталія ХОМЕЧА, методист наукових відділень