Рівненська МАН перемогла у ІХ Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти

Опубліковано:

ІХ за ліком Конкурс проводила Інтернет Асоціація України за підтримки Міністерства освіти і науки України з метою сприяння впровадженню та поширенню сучасних інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес, забезпечення прозорості та інформаційної відкритості закладів освіти, створення умов формування закладами освіти відкритих і загальнодоступних ресурсів з інформацією про свою діяльність та оприлюднення такої інформації.

Учасників конкурсу оцінювали у 6 номінаціях: сільські та міські школи, дитячі садки, заклади профтехосвіти, заклади позашкілля та окремо – вебометричний рейтинг. Серед критеріїв – якість контенту, зручність, дизайн та технічні показники.

Загалом у конкурсі взяли участь 1500 закладів освіти з різних регіонів України.

У Номінації “Вебометричний рейтинг” (визначення виявлення матеріалів через пошукові системи та показники їх згадуваності) Рівненська Мала академія наук учнівської молоді посіла 1 місце серед закладів позашкільної освіти України.

Найкращі вітання з перемогою та слова щирої вдячності директору закладу Олександру Анатолійовичу Андрєєву та інженеру-електронику, розробнику сайту Рівненської Малої академії наук учнівської молоді Андрію Вікторовичу Заморському!

Олександр Мазур,

заступник директора