День цивільного захисту у РМАНУМ

Опубліковано:

У понеділок 1 квітня 2019 року в Рівненській Малій академії наук учнівської молоді було проведено День цивільного захисту з окремим розширеним інструктажем із протипожежної безпеки та цивільного захисту.

Інструктаж з із протипожежної безпеки проводив Роман Романович Пелех, підполковник, начальник навчального центру ДСНС у Рівненській області. Для педагогічних працівників закладу було нагадано основні терміни і положення законодавства, продемонстровано навчальні фільми про перебіг пожеж та їх наслідки. Також було проведено повторний інструктаж щодо поведінки під час пожежі та користування вогнегасником ВВК-1,4.

Інструктаж із протирадіаційного захисту для колег проводив Олександр Олексійович Мазур, заступник директора РМАНУМ, відповідальний з питань цивільного захисту. Працівники закладу ознайомилися з безпекою під час радіаційних аварій та радіаційного забруднення місцевості, а також із режимом радіаційного захисту. У рамках лекційного матеріалу за темою для присутніх було продемонстровано навчальний фільм про перебіг наслідків атомного бомбардування і способів самостійного виживання у перші три доби після нього.

 

Андрій Малюга,

відповідальний за протипожежну безпеку