ХРОНІКА ПРОФІЛЬНИХ ЛІТНІХ ШКІЛ 2021. День 3

Опубліковано:

Сьогодні відповідно до навчальної програми учасники профільних літніх шкіл Рівненської Малої академії наук учнівської молоді продовжували працювати за напрямками своїх наукових інтересів та захоплень.

МАНівці зі шкіл “Мистецька спадщина Волині в сучасному контексті” та “Науки про Землю” поглиблювали свої знання з особливо актуального для юних науковців-манівців питання: “Що таке академічна доброчесність?” та “Як дотримуватися академічної доброчесності”. Питання дуже актуальне, оскільки стосується нових авторських досліджень юних науковців на ниві науки. Усе найважливіше вони почули від керівника гуртків РМАНУМ, психолога Марії ШЕІН.

Юні техніки мали нагоду прослухати лекції “Відновлювальні джерела енергії” від кандидата технічних наук, викладача відокремленого структурного підрозділу “Рівненський технічний фаховий коледж” Національного університету водного господарства та природокористування Наталії МІНАЄВОЇ, і “Вода – універсальна речовина. Види води” та “Типи споруд для забору води для питних та господарських цілей” від кандидата технічних наук, старшого наукового співробітника науково-дослідної частини Національного університету водного господарства та природокористування Сергія КУНИЦЬКОГО.

Увечері усі дружно спостерігали за зорями на нічному небі. Таку можливість усім цікавим подарував завідувач лабораторії космічних досліджень Євгеній МАЛИНОВСЬКИЙ.

P.S. А ще була … ДИСКОТЕКА!!!

Новини з життя МАНівців у “Електроніку”

зібрав Олександр МАЗУР


На третій день окрім планових занять, Лабораторія Космічних досліджень РМАНУМ, підготувала юним манівцям та всім охочим долучитися невеличкий сюрприз – вечірнє спостереження за зоряним небом.

Погода сприяли спостереженням. Для спостереження ми використали два рефлектора діаметром 200 та 115 мм та один 90 мм рефрактор. Часу від сутінок до відбою було не багато, але всі бажаючі встигли насолодитися виглядом зоряного неба.

А перед тим було відкриття другої табірної зміни. Загін юних манівців числом 8 презентував себе та вже офіційну назву загону – МАНдраж. Відкриття було веселим та драйвовим!

Дещо бачили, та фільмували Віктор та Євгеній Малиновські.