ХРОНІКА ПРОФІЛЬНИХ ЛІТНІХ ШКІЛ 2021. День 2

Опубліковано:

Сьогодні, у День Конституції України, відповідно до навчальної програми учасники профільних літніх шкіл Рівненської Малої академії наук учнівської молоді працювали за напрямками своїх наукових інтересів та захоплень.

Керівники шкіл привітали манівців зі святом.

Юні науковці зі шкіл “Мистецька спадщина Волині в сучасному контексті” та “Науки про Землю” мали чудову нагоду повчитися традиційному мистецтву витинанки від народної майстрині Оксани ЛІНЧУК. Було цікаво та емоційно; виготовлення витинанок супроводжувалося гуртовим співом і декламуванням улюблених поезій; завершився майстер-клас своєрідною виставкою власних виробів.

В іншій аудиторії ази винахідництва та патентування вивчали юні техніки: величезним досвідом патентних пошуків з ними ділився знаний винахідник, багаторічний керівник гуртків РМАНУМ Ярослав БОРОВИЙ.

З теорією розв’язування винахідницьких задач (ТРВЗ) юних науковців знайомив один із кращих фахівців у своїй справі в Україні, директор РМАНУМ Олександр АНДРЄЄВ.

На завершення робочого дня манівці мали нагоду у невимушеній обстановці поспілкуватися із психологом закладу Марією ШЕІН.

Іще. З’явилася перша робоча версія назви 8 загону – МАНдраж.

Що ж, для початку – просто чудово!

Юні МАНівці, ви – класні! Успіхів Вам!

Про МАНдражників розповів

Олександр МАЗУР

P.S. Чекайте новин від Христини РОМАНОВСЬКОЇ. А зараз – світлини і трішки відео. До зустрічі!