ХРОНІКА ПРОФІЛЬНИХ ЛІТНІХ ШКІЛ 2021. ДЕНЬ 4

Опубліковано:

Середа для юних манівців (школа “Науки про Землю”) виявилася днем поєднання спорту і туризму. З успіхом демонструвала це майстер спорту України зі спортивного туризму Наталія ШЕВЧУК. Було презентовано і подорожі туристичного клубу “Азимут” Національного університету водного господарства та природокористування.

То ж роботи вистачало для всіх. Учасники профільної літньої школи Рівненської Малої академії наук учнівської молоді  цього дня працювали з Іриною Миколаївною СЕРГІЮК, кандидатом архітектури, викладачем кафедри архітектури і середовищного дизайну НУВГП. Науковиця запропонувала вихованцям РМАНУМ квест із упізнаванням найцікавіших збережених донині споруд м. Рівного, збудованих у міжвоєнний період ХХ століття. Інтерактивний лекторій Ірини Сергіюк діти сприйняли захоплено, адже він стосувався архітектурних особливостей модерністичного простору м. Рівне та еволюції міських садиб від поч. ХХ століття і до сьогодні.

Юні науковці зі школи “Техніка і технології” збагатили себе новою інформацією про віртуальну і реальну воду від кандидата технічних наук, старшого наукового співробітника науково-дослідної частини Національного університету водного господарства та природокористування Сергія КУНИЦЬКОГО, яку вони обов’язково використають у своїх проєктах.

Від керівників шкіл – слова щирої вдячності усім учасникам шкіл!

Ви – класні! Дякуємо!

Олександр МАЗУР

P.S. Для вас – кілька світлин з дня сьомого.