16 травня 2020 р. – День Європи в Україні

Опубліковано:

Шановні друзі! Дорогі українці!

Відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи .

Для нас, українців, це – особливий день. Іще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє у колі країн об’єднаної Європи.

Зазвичай, цього дня відбуваються святкові концерти, вистави, іноземці з усіх європейських спільнот, які знаходяться в Україні, розповідають українцям про життя у Європі, про історію та культуру інших держав.

Різні святкові заходи проходять і в бібліотеках, щоб показати українцям, що вступ до Європейського Союзу – це вкрай важливий   і потрібний крок для нашої країни.

Щороку відзначали це свято і в Рівненській Малій академії наук, вихованці якої не один раз самі переконувалися у правильності європейського вибору України. 

Проте цього року через пандемію та карантинні обмеження ми не маємо змоги організовувати публічні зустрічі для відзначення Дня Європи в Україні для учнів та педагогів закладу.

Пам’ятаймо, що Європа починається не за кордоном, а в серці кожного з нас.

Щиро вітаємо вас із Днем Європи!

З повагою Олександр МАЗУР,

заступник директора з навчально-методичної роботи