До Дня науки в Україні

Опубліковано:

Шановні науковці! Молода наукова еліто Рівненщини!

Від щирого серця вітаємо Вас із професійним святом – Днем науки в Україні!

Бажаємо Вам творчої наснаги, натхнення, сил та енергії для подальшої наукової діяльності. Ви робите дуже важливу справу на благо розвитку нашої з Вами держави, задля добробуту українського народу.

Зичимо Вам міцного здоров’я та щастя. Нехай Ваша праця завжди приносить користь людям, а їх вдячність повертається сторицею. Миру Вам і Божого благословення!
Нових Вам відкриттів та неперевершених наукових звершень!

Від колег та юних науковців Рівненщини

з повагою директор РМАНУМ Олександр АНДРЄЄВ

День науки – відносно молоде свято для українських учених. Офіційно свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи відомих вчених, наукових установ, а також професійних спілок України…» згідно з Указом Президента України «Про День науки» від 14 лютого 1997 року № 145/97. Відзначаємо професійне свято працівників науки в Україні у третю суботу травня. Цього року воно припало на 16 травня.

Розвиток науки, ефективне використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій – основа економічного зростання держави. Разом з тим, це – основа інтелектуального потенціалу нації, запорука її майбутнього. Науковий потенціал Україні вважається одним з найкращих в Європі. Українські вчені є авторами безлічі винаходів в різних областях науки. Україна являє собою державу з високим рівнем освіти і науки. НАН України – Національна Академія Наук України, була заснована 27 листопада 1918 року і зараз має 3 секції, близько 14 відділень і 170 інститутів та інших наукових установ, а також 1400 науково-дослідних інститутів і понад 330 вищих навчальних закладів, в яких працюють більш ніж 7000 докторів і 78000 кандидатів наук.