11 січня 2026 року відбувся ІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій. 82 здобувачі освіти (учні 9-11 класів) виборювали першість.
Випробування було дуже непросте. Окрім завдань у різних операційних системах: PowerPoint, Excel, Access, які повинні були виконати учасники, всім потрібно було здолати ще й замети та низькі температури дорогою до місць проведення олімпіади та шахедну атаку. Наші діти та педагоги вкотре довели, що вони – неймовірні. Таку націю ніколи не золати
Результати олімпіади будуть відомі у вівторок. Двоє переможців із найкращим результатом з числа учнів 10-11 класів у складі команди Рівненської області продовжать змагання на заключному етапі олімпіади.

РІВНЕНСЬКА МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ