ЗАВЕРШАЛЬНИЙ АКОРД ЦЬОГОРІЧНОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ

Опубліковано:

25-28 квітня до Києва перевірити знання, презентувати дослідження та науково-технічні розробки приїхали учасники відділень комп’ютерних і технічних наук.
Молодь з розумінням і дружніми оплесками зустрічала добрі побажання і заклики до співпраці почесних гостей і видатних науковців, які прийшли привітати МАНівців з початком фінальних змагань. Це заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова; куратор відділення технічних наук, директор Інституту гідромеханіки НАН України, академік Віктор Грінченко; співголова відділення технічних наук, декан інженерно-фізичного факультету НТУУ «КПІ імені І. Сікорського», член-кореспондент НАН України Петро Лобода; співголова відділення комп’ютерних наук, професор кафедри комп’ютерних систем та мереж Національного авіаційного університету Микола Гузій; голова журі секції «Електроніка та приладобудування», доцент кафедри акустики та акустоелектроніки факультету електроніки НТУУ «КПІ імені І. Сікорського» Марія Родіонова.
Виборювати першість до столиці приїхали 104 техніки і 81 комп’ютерник. Саме вони завершили фінальні «бої» науково-дослідницького марафону, який тривав цього року більше місяця. Рівненщину на заключному етапі представляли: у відділенні технічних наук конкурсу – п’ятеро учнів та четверо учнів у відділенні комп’ютерних наук.
У секції “Iнтернет-технології та WEB дизайн” Анастасія Шаповал, вихованка РМАНУМ, учениця 11 класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №15, успішно представила роботу “Розробка Web-ресурсу для колекціонерів сенполій” (наукові керівники – Новік О.В., Кухарук С.Я,), що дало їй можливість вибороти І місце. Це – друга перемога Насті у цьогорічному конкурсі (до цього вона виборола І місце у секції «Селекція та генетика»).
У секції «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем» Марина Рибалкіна, вихованка РМАНУМ, учениця 11 класу Рівненського ПМЛ «Елітар» посіла І місце з роботою «Використання rainbow таблиць для дешифрування потокового шифру А5/1». Також у відділенні комп’ютерних наук у секції «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми» маємо ІІІ місце, яке виборов Володимир Немоловський, вихованець РМАНУМ, учень 11 класу Рівненського ПМЛ «Елітар» з роботою на тему «Дослідження використання нейромережі як елемента системи керування бронеавтомобілем». Науковим керівником обох робіт є Віктор Жуковський, керівник гуртка РМАНУМ, старший викладач кафедри прикладної математики НУВГП.
Вихованці технічного відділення РМАНУМ здобули два третіх місця у секціях «Електроніка та приладобудування» та «Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження». Вітаємо Владислава Джуса, учня 11 класу Школи-інтернату ІІ-ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей», та Володимира Сьомака, учня 10 класу Рівненського природничо-математичного ліцею «Елітар».
Бажаємо переможцям нових перемог!

Олександр Новік та Антоніна Дяденчук, 
методисти РМАНУМ