З Києва – з перемогою!

Опубліковано:

4-6 червня 2019 року у м. Києві відбувся другий (очний) тур 3-го етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» за різними номінаціями. У номінації «Керівник гуртка – 2019» дослідницько-експериментального напряму наукового відділення наук про Землю, секції «Кліматологія», перше місце серед 6-ти учасників фінального туру виборола керівник гуртка обласного комунального позашкільного навчального закладу «Рівненська Мала академія наук учнівської молоді» Рівненської обласної ради, кандидат географічних наук Оксана Яківна Романів.

Журі конкурсу було вражене високим рівнем педагогічної і методичної майстерності Оксани Яківни. У самопрезентації «Реалізація розвиваючого і збагачуючого навчання обдарованої молоді за моделлю Джозефа Рензуллі в закладі позашкільної освіти» науковець розкрила набутий педагогічний досвід роботи, його актуальність та перспективність, інноваційні підходи до організації навчально-виховного процесу у гуртку Рівненської Малої академії наук учнівської молоді, аргументовано давала відповіді на запитання членів журі, вміло відстоювала власну позицію.

Під час проведення фрагменту заняття (відповідно до умов конкурсу – 20-25 хвилин) на тему «Глобальні зміни клімату: чи можу я вплинути на ситуацію?» Оксана Яківна продемонструвала творчу співпрацю з учасниками освітнього процесу. Усі були активні і дуже захоплені, оскільки керівник гуртка побудувала заняття з використанням цікавих методів і прийомів, організаційних форм, наочності, нових інформаційних та педагогічних технологій.

І як результат – перемога на всеукраїнському рівні.

А далі було нагородження переможців у Міністерстві освіти і науки України. У нашої землячки – диплом І ступеня та Грамота від Видавничої групи «Шкільний світ» і газети «Позашкілля».

Вітаємо вас, Оксано Яківно, і щиро радіємо Вашому успіху!

Колектив Рівненської Малої академії наук учнівської молоді пишається вами!

Щиро бажаємо Вам нових успіхів та звершень, здійснення мрій і задумів, цікавих ідей, самореалізації, творчого натхнення та оптимізму.

 

Олександр Мазур,

заступник директора з навчально-методичної роботи