2018-2019 навчальний рік у РМАНУМ завершився

Опубліковано:

28 травня 2019 року у лабораторії гуманітарних наук відбулася педагогічна рада за підсумками роботи Рівненської Малої академії наук учнівської молоді у 2018-2019 навчальному році, на яку зібралися усі педагогічні працівники закладу.

Звітували про досягнення, ділилися проблемами методисти наукових відділень – Тетяна Володимирівна Сергіюк (відділення мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства); Олександр Володимирович Новік (відділення комп’ютерних наук); Ольга Юріївна Мартинюк (відділення хімії та біології, екології та аграрних наук); Алла Іванівна Тимощук (відділення математики, економіки, фізики та астрономії); Антоніна Василівна Дяденчук (відділення технічних наук); завідувачі лабораторій Євгеній Вікторович Малиновський та Андрій Віталійович Малюга; інженер-електроник Андрій Вікторович Заморський; заступники директора Любов Миколаївна Лівандовська та Олександр Олексійович Мазур.

Окрім того, колеги ділилися планами на майбутнє – на 2019-2020 навчальний рік. Перспективи розвитку окреслив директор закладу Олександр Анатолійович Андрєєв.

На завершення педагогічної ради Олександр Анатолійович вручив почесні грамоти кращим педагогам Рівненської Малої академії наук учнівської молоді від Національної академії наук України та Національного центру “Мала академія наук України”, управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та закладу.

Освітній процес у РМАНУМ у 2018-2019 н. р. завершується. Попереду у юних манівців та їх педагогів – профільні літні школи, що пройдуть на базі ДСОК “Електронік-Рівне” з 18 червня по 1 липня.

Гарного усім літа і нових сил для нових перемог!!!

Більше фото за посиланням

 

Олександр Мазур,

заступник директора