Юні Генії Рівненщини

Опубліковано:

6 березня відбулося оголошення результатів Всеукраїнського етапу міжнародного конкурсу шкільних проєктів з екологічних питань, що був заснований та організований Terra Science and Education, та його партнером Рочестерським технологічним інститутом GENIUS Olympiad 2024 (Олімпіада Геніїв)

З 17 учасників, які представляли Рівненщину маємо одне золото, два срібла, дві бронзи та вісім почесних відзнак. Інші учасники отримали дипломи про участь.

Вітаємо з золотою відзнакою в категорії «Креативне письмо» (всього 242 учасники) Одарчука Олексія з Обласного наукового ліцею в м. Рівне. В тій самій категорії бронзу отримала Лавор Тетяна з Дубровицького ліцею, почесні відзнаки Басюк Ксенія, Комар Тетяна, дипломи учасників Антонюк Мілана, Годун Анастасія, Гринюк Ірина всі навчаються в Обласному науковому ліцею в м. Рівне.

В категорії «Наука» було 213 учасників з усієї України, срібну медаль виборола Чиншова Софія з Обласного ліцею в м. Рівне. Почесну відзнаку отримали Ковалевич Анастасія з Обласного ліцею в м. Рівне, Мордас Софія з Великожолудського ліцею Рафалівської селищної ради, Сич Юлія з Обласного ліцею в м. Рівне та Хомяк Анастасія з Вараського ліцею № 3 Вараської міської ради.

Також представники Рівненщини змагалися в категорії «Мистецтво» (всього 214 учасники). Срібну медаль виборола учениця Дубровицького ліцею Батан Наталія. Бронза у Дядюсь Вікторії з Обласного ліцею в м. Рівне. Почесними відзнаками відзначені Бойко Юлія з Рівненського ліцею №28 та Кондрашину Бориславу з Дубровицького ліцею. Диплом учасника у Сульжик Олександри з Клеванської санаторної школи І-ІІІ ступенів.

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді вітає переможців та зичить подальших успіхів. Більше інформації про переможців та їх наукових керівників буде під час вручення нагород.

Координатор Регіонального центру «GO Ukraine» у Рівненській області

Малиновський Євгеній