МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВРОБІТНИЦТВО – КРОК ДО ДІЇ

Опубліковано:

7 березня 2024 року відбулася незвична подія для юних хіміків –гуртківців та дійсних членів Рівненської Малої академії наук учнівської молоді. Вони стали учасниками підписання Меморандуму про співробітництво між Рівненською Малою академією наук учнівської молоді і Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області.

Саме цей підписаний документ сприятиме тісній співпраці між сторонами, що дає можливість для вихованців відділення хімії та біології ознайомлюватися з роботою сертифікованої лабораторії установи,  брати участь у круглих столах та наукових конференціях. Манівці-хіміки зможуть розширити тематику своїх науково-дослідницьких робіт, поглибити знання у фармацевтиці та ознайомитись із системою роботи державних органів щодо контролю за лікарськими засобами.

На заході були присутні начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками в Рівненській області Сергій ЛЕБЕДЬ і провідний фахівець служби Іван КУПАР; директор Рівненської МАН – Олександр АНДРЄЄВ, заступники директора Любов ЛІВАНДОВСЬКА та Олександр МАЗУР, методист відділення Анеліна ДАНЧУК, керівники гуртків хімії Мирослава РОМАНЮК, Роман ДАНИЛЮК, кандидат хімічних наук Наталія ЄЛАГІНА. Під час підписання Меморандуму було обговорено особливості співпраці та технічні можливості лабораторій закладу і Держлікслужби в області. На церемонії були присутні і переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в Рівненській області у 2024 році в секціях «Загальна та неорганічна хімія» – Катерина Ромашко та Олексій Скороход, учні Рівненського ліцею «Елітар», переможці та учасники секції «Органічної хімії та біохімії» – Дмитро Ілюшин та Максим Сіліщев, кращі хіміки-олімпіадники та майбутні вихованці Рівненської МАН.

Підписання Меморандуму – лише перший крок до роботи на перспективу здобувачів освіти і професійних хіміків у реалізації багатьох теоретичних та практичних проєктів.

Рівненська Мала академія наук учнівської молоді та Рівненська держлікслужба  запрошують до співпраці усіх юних хіміків та вчителів Рівненщини до своїх лабораторій та навчання у закладі.

Анеліна ДАНЧУК,

методист відділення хімії та біології