ВИХОВАНЦІ РМАНУМ – УЧАСНИКИ ТРЕНІНГУ З КРИМІНАЛІСТИКИ

Опубліковано:

Вихованці гуртка «Правознавство» РМАНУМ зі своїм науковим керівником Міщук Інною Володимирівною, к.ю.н, професором кафедри конституційного права та галузевих дисциплін Національного університету водного господарства та природокористування, відвідали тренінг з криміналістики в Навчально-науковому інституті права Національного університету водного господарства та природокористування.

Гуртківцям продемонстрували сучасну техніку, з допомогою якої майбутні юристи здобувають практичні навички і вміння щодо застосування криміналістичної техніки; оформлення матеріалів для призначення і проведення криміналістичних експертиз. Кожен з учасників тренінгу мав можливість оволодіти тактикою і методикою проведення слідчих дій з метою розкриття злочинів.

Манівці мали можливість спробувати скласти фоторобот та ознайомитись із вмістом «валізи слідчого». Була можливість оглянули колекцію знарядь і засобів вчинення злочинів (речових доказів у конкретних справах), відеофільмів, які використовуються як унаочнення при опануванні відповідних тем з курсу «Криміналістика» та «Кримінальний процес» у закладах вищої освіти.

Набуті нові знання і практичні навички юні правознавці зможуть використовувати в майбутньому на заняттях гуртка, а також при написанні власних наукових проєктів. Захід був надзвичайно цікавим та пізнавальним.

Інна МІЩУК