Вітання зі святом Покрови!

Опубліковано:

14 жовтня Україна та українці по всьому світу відзначають чотири славетних свята – День Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника України, День українського козацтва і День заснування Української повстанської армії (УПА).

Покрова Пресвятої Богородиці для нашого народу – це особливо шановане свято, що символізує заступництво Божої Матері від усього лихого, торжество добра та справедливості. Це – єдине релігійне свято, що є одночасно національно-патріотичним та державним. Це справжнє свято мужності й самовідданості, свято лицарства і благородства, що ними володіють справжні оборонці, визволителі й захисники України, водночас стало уособленим святом усіх чоловіків і жінок.

Уклінно дякуємо усім нашим героям, які ціною власного життя і здоров’я боронили нашу рідну Україну від ворогів, які нині боронять територіальну цілісність та суверенітет України! Щиро зичимо нашим воїнам, захисникам і захисницям, міцності духу та довгих літ життя!

У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Нехай Пресвята Богородиця і надалі залишається надійною заступницею як для кожної людини, так і для всієї нашої благословенної України!

Бажаємо усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою нас, українців. Нехай наші молитви завжди будуть почуті, нехай нас і наших близьких ніколи не підводить здоров’я і віра у світле майбутнє. Щиро зичимо усім нам міцного здоров’я, незламного духу, мирного неба, добра, благополуччя в родинах і нових перемог в ім’я України!

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Від колективу РМАНУМ директор Олександр АНДРЄЄВ