Гуртківці РМАНУМ у РОУНБ

Опубліковано:

18 жовтня юні науковці, члени гуртків “Історичне краєзнавство” та “Історія України” Рівненської Малої академії наук, разом зі своїм керівником Сергієм Федорчуком, провели заняття у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці, що на Лебединці

Бібліотека – головна книгозбірня регіону, депозитарій краєзнавчих ресурсів, культурно-освітній, науково-методичний та навчальний центр, одна з основних навчальних баз манівців. Фонди бібліотеки нараховують понад 550 тис. одиниць видань українською, російською, польською, англійською та ін. мовами. Склад фондів – універсальний за змістом. Провідне місце займає наукова та виробнича література. Широко представлені і довідкові видання: енциклопедії, довідники, словники, бібліографічні посібники, містяться також платівки, ізовидання, ноти, електронні видання. Гордість бібліотеки – рідкісні книги. Серед них — література XVII–XIX ст. з різних галузей знань, прижиттєві видання І. БунінаМ. Костомарова, багатотомне видання словника Д. Дідро, «История русскаго искусства» в 5-ти т. І. Грабаря, книги з серії «Музей європейського мистецтва» з гравюрами, виданої у Польщі в 1875 році. Має популярність серед наукових працівників «Энциклопедический словарь» Ф. Брокгауза та І. Ефрона у 82 т., «Всеобщая история литературы» в 3 т. під редакцією В.Ф. Корша.

Тут наші юні науковці ознайомилися з правилами користування бібліотекою, розміщенням відділів, методикою пошуку джерельної бази для своїх наукових досліджень. А ще – отримали практичну допомогу від працівників бібліотеки у підборі необхідної наукової літератури для підготовки власних науково-дослідницьких проєктів.

Активно працював зі своїми гуртківцями керівник гуртків Сергій Федорчук. Консультував і встиг зробити кілька світлин на згадку для нас із вами.

Написав про заняття заступник директора 

Олександр МАЗУР