Відбулося засідання оргкомітету

Опубліковано:

24 лютого відбулося засідання оргкомітету ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в Рівненській області у 2020-2021 н. р.

Засідання вів співголова оргкомітету, директор Рівненської Малої академії наук Олександр Андрєєв. У роботі оргкомітету  взяла участь Марина Пашковська – заступник начальника освіти і науки РОДА, начальник відділу інклюзивної, спеціальної, позашкільної освіти та виховної роботи, заступники директора, завідувачі відділів та методисти РМАНУМ.

Оргкомітетом було розглянуто листи-клопотання про допуск до участі в конкурсі учасників, які посіли другі місця на І етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук, а також затверджено списки учасників ІІ етапу. Відповідно до рішення оргкомітету до участі у конкурсі-захисті рекомендовано 582 науково-дослідницьких роботи у 63 секціях 12 наукових відділень.

Уперше конкурс відбудеться в режимі он-лайн на платформі  GOOGLE  Meet. Всіх учасників буде попереджено про дату, час та режим доступу додатково.

То ж стежте за повідомленнями у ваших електронній пошті та телеграмі.

Оргкомітет щиро бажає всім учасникам натхнення та перемоги!