В гостях у юних науковців РОНЛІ

Опубліковано:

6 вересня 2018 року у рамках підготовки до Дня відкритих дверей та Настановної сесії РМАНУМ відбулася робоча зустріч педагогів та науковців закладу з учнями 8-11 класів Комунального закладу «Рівненський обласний науковий ліцей-інтернат” Рівненської області. Почути інформацію з перших уст, більше дізнатися про Рівненську Малу академію наук учнівської молоді та про можливості реалізувати потенціал юного дослідника у царині науки в Актовій залі зібралися понад дві сотні зацікавлених старшокласників.
Модерувала захід директор закладу, Заслужений вчитель України Наталія Володимирівна Сосюк. Перед ліцеїстами виступили: Олександр Олексійович Мазур, заступник директора з навчально-методичної роботи РМАНУМ, який коротко ознайомив присутніх зі структурою закладу та стимулами до занять науковими дослідженнями; Євгеній Вікторович Малиновський, завідувач лабораторії космічних досліджень, який розповів учням про технічні можливості п’яти академічних лабораторій; Наталія Анатоліївна Хомеча та Марія Олександрівна Шеін, керівники гуртків, які стисло розкрили специфіку гурткової роботи у закладі та особливості Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.
Сподіваємось, отримана інформація впала на благодатний ґрунт і проросте у майбутньому цікавими науковими дослідженнями та проектами юних ліцеїстів-манівців.


Від колег Олександр Мазур,
заступник директора з навчально-методичної роботи