РМАНУМ: День відкритих дверей

Опубліковано:

9 вересня 2018 року.

Сьогодні усі дороги для тих, хто прагне реалізувати себе у царині науки і наукового дослідництва, вели до Рівненського Будинку учених, що на Симона Петлюри, 17. Тут відбувся День відкритих дверей Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.

У конференц-залі та у лабораторіях закладу майбутні юні науковці мали змогу ознайомитися з історією закладу, його структурою і науково-навчальними лабораторіями. Усі, хто завітав на захід, змогли поспілкуватися з директором закладу Олександром Анатолійовичем Андрєєвим, заступниками директора Любов’ю Миколаївною Лівандовською та Олександром Олексійовичем Мазуром, методистами наукових відділень – Олександром Володимировичем Новіком, Олександром Васильовичем Сульжиком, Аллою Іванівною Тимощук, Антоніною Василівною Дяденчук, Ольгою Юріївною Мартинюк, Тетяною Володимирівною Сергіюк. Радо зустрічали майбутніх манівців керівники гуртків РМАНУМ – Юлія Миколаївна Шокало, Ірина Петрівна Бойко, Михайло Миколайович Ясінський, Ігор Миколайович Омельчук, Андрій Вікторович Заморський, Ірина Тарасівна Юркевич, Світлана Валеріївна Наумець, Руслана Олександрівна Шибецька, Наталія Анатоліївна Хомеча, Сергій Петрович Кочубей, Сергій Валерійович Федорчук, Олена Дмитрівна Лазар, Марія Олександрівна Шеін, Олена В’ячеславівна Гордієнко, завідувачі лабораторій Євгеній Вікторович Малиновський та Андрій Віталійович Малюга. Найбільш зацікавлені і готові до написання науково-дослідницької роботи отримали фахові консультації від науковців Рівненщини Галини Юріївни Міщук, Галини Миколаївни Юрчик, Наталії Миколаївни Самолюк.

Старшокласники ознайомилися з роботою лабораторій Рівненської Малої академії наук – гуманітарних досліджень, фізико-технологічної і хіміко-біологічної, селекції та генетики і космічних досліджень, змогли записатися за бажанням у різноманітні гуртки – їх у 2018-2019 навчальному році працюватиме 148.

Є у РМАНУМ і гурток для любителів та дослідників радіозв’язку.            З юними радіолюбителями поспілкувався Павло Михайлович Тарасович, знаний і в Україні, і далеко за її межами зв’язківець-аматор, учасник V антарктичної експедиції на станцію “Академік Вернадський”.

День відкритих дверей розпочав відлік важливих заходів і подій 2018-2019 навчального року в історії РМАНУМ.

 

Олександр Мазур,

заступник директора

з навчально-методичної роботи