У трикутнику наукових пошуків: співпраця РМАНУМ продовжується

Опубліковано:

01 жовтня 2019 року у Рівненській Малій академії наук учнівської молоді відбулася зустріч учнів 10 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11 та їх вчителів – Тетяни Дриги і Марії Федорчук – з учнівсько-педагогічним колективом закладу. Захід було організовано спільно з Рівненською обласною науковою універсальною бібліотекою. Перед присутніми виступила провідний бібліотекар Раїса Гірак. Вона запевнила учнів в інформаційній підтримці обласної бібліотеки, що якісно і в повній мірі задовольнятиме їх читацькі потреби, створюватиме сприятливі умови для самореалізації через  пошук літературних джерел для написання учнівських наукових робіт з різних напрямів.

З метою створення привабливого іміджу закладу Рівненську Малу академію наук учнівської молоді презентувала заступник директора з навчально-виховної роботи Любов Лівандовська. На зустріч були запрошені керівники гуртків – Олена Лазар та кандидат біологічних наук, доцент кафедри ґрунтознавства і землеробства Національного університету водного господарства та природокористування Віталій Володимирець. Вони презентували різні напрями діяльності закладу, зорієнтували учнів на актуальних темах наукових робіт із природничого напряму. Керівники гуртків наголосили на тому, що сьогодні вже немає потреби доводити комусь, наскільки важливе для них навчання у Рівненській Малій академії наук учнівської молоді та  участь у різних всеукраїнських і міжнародних конкурсах, в яких беруть участь вихованці закладу. З метою мотивації до навчання у Рівненській МАН для учнів школи свої власні науково-дослідницькі роботи із захопленням представляли Анастасія Гілевич, на сьогодні – студентка І курсу Національного університету водного господарства та природокористування, переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у секції «Лісознавство»; Карина Джобава, учениця 11 класу Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1, та Катерина Одинець, учениця 10 класу Рівненської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 15, яка брала участь у міжнародному конкурсі і була  нагороджена золотою медаллю у номінації «Віртуальна реальність» на The 2 Belt and Road Teenager Maker Camp and Teacher Workshop, який проходив у Пекіні (Китай).

Зустріч завершилася, а співпраця Рівненської Малої академії наук і Рівненської обласної наукової універсальної бібліотеки заради успіху та розвитку молодого покоління і надалі успішно продовжуватиметься.

Вихованцям Рівненської МАН бажаю подальших успіхів у різноманітних конкурсах та обов’язково досягти своїх вершин у науковій діяльності.

А вас, дорогі старшокласники, ми запрошуємо до навчання у різних гуртках наукових відділень Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.

 До нових зустрічей!

З повагою

Любов Лівандовська,

заступник директора