РМАНУМ: інформаційно-методичний семінар-екскурсія для вчителів навчальних закладів Привільненської та Мирогощанської ОТГ

Опубліковано:

11 січня 2018 року у Лабораторії гуманітарних досліджень Рівненської Малої академії наук учнівської молоді відбувся інформаційно-методичний семінар-екскурсія для вчителів фізики, математики, астрономії та інформатики з навчальних закладів Привільненської та Мирогощанської об’єднаних територіальних громад, що у Дубенському районі. Ініціювала проведення семінару відповідальна за освіту у згаданих громадах Інна Миколаївна Ковальчук.
Понад десяток вчителів, які виявили бажання вже у цьому році розпочати разом зі своїми учнями науково-дослідницькі роботи у галузі фізики, астрономії, математики та інформатики, ознайомилися з історією РМАНУМ, її структурою і можливостями наукових лабораторій для навчально-виховного процесу та наукового дослідництва. Педагогів цікавило все: і специфіка написання наукових робіт учнями та їх тематика, і форми стимулювання учнів-манівців та вчителів до наукового дослідництва, і лабораторне обладнання.
З педагогами Дубенщини із задоволенням працювали заступники директора з навчально-виховної роботи Любов Миколаївна Лівандовська та з навчально-методичної роботи Олександр Олексійович Мазур, методист відділень фізики та астрономії, математики, економіки Алла Іванівна Тимощук, завідувачі лабораторій Євгеній Вікторович Малиновський і Андрій Віталійович Малюга.
Семінар тривав більше трьох годин. Колеги-педагоги отримали вичерпні відповіді на усі питання, що їх цікавили, а працівники академії започаткували досвід спілкування і роботи з об’єднаними територіальними громадами Рівненщини.
Від колективу РМАНУМ щиро бажаємо учителям Дубенщини успіхів на ниві наукового дослідництва і же у новому навчальному році чекаємо їх та їхніх вихованців на ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України.

Олександр Мазур,
заступник директора з навчально-методичної роботи