РМАНУМ і громади Рівненщини: сприяємо науковому дослідництву учнів в умовах війни

Опубліковано:

Сьогодні, 25 жовтня 2022 року, відбувся інформаційно-методичний семінар-практикум “Навчаємося науковому дослідництву в умовах війни” для начальників, працівників відділів/ управлінь освіти сільських, селищних, міських рад, директорів закладів загальної середньої освіти, вчителів-предметників та учнів Сарненського районів.

Модерував захід Олександр МАЗУР, заступник директора з навчально-методичної роботи. Він детально ознайомив учасників із системою роботи з обдарованими старшокласниками в умовах війни, з Правилами проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту учнів – членів МАН України,  запропонував старшокласникам доєднуватися до участі в інших заходах – Олімпіаді Геніїв; Міжнародній освітній програмі «Destination Imagination» – найбільшій у світі програмі з креативності для дітей та молоді; Всеукраїнському відкритому інтерактивному конкурсі “МАН-Юніор Ерудит”, .

Від Олександра НОВІКА, методиста відділення комп’ютерних наук, учасники семінару отримали важливу інформацію щодо започаткування роботи над науково-дослідницькими проєктами у рамках Всеукраїнського конкурсу-захисту 2022-2023 навчального року. Він акцентував увагу на найважливіших моментах та кроках на шляху наукового дослідництва, проведенні І етапу у закладах загальної середньої освіти територіальних громад, особливостях організації ІІ етапу конкурсу-захисту.

Про те, як зацікавити та стимулювати до роботи над науково-дослідницькими проєктами учнів і вчителів, своїм досвідом поділився директор Дубровицького ліцею, науковий керівник переможця ІІ та ІІІ етапів конкурсу Володимир КУШНІР.

До семінару-практикуму долучилися понад 70 учасників з одинадцяти громад Сарненщини. Усіх їх привітав директор закладу Олександр АНДРЄЄВ.

Щиро сподіваємося, що налагоджена тісна співпраця з відділами та управліннями освіти, окремими закладами освіти в громадах області сприятиме появі нових учасників, цікавих науково-дослідницькі проєктів та успішному проведенню конкурсу-захисту 2022-2023 н. р.

Олександр МАЗУР,

заступник директора з навчально-методичної роботи