Приємна новина!

Опубліковано:

28 учнів Рівненщини стали фіналістами національного відбору «GENIUS Olympiad Ukraine». Ми дякуємо всім учасникам та їх керівникам, які у такий непростий час воєнного лихоліття продовжує займатися наукою.

Знайти себе серед фіналістів  ви можете за посиланням   (у вкладці «Учасники Національного фіналу»):  https://ukraine.geniusolympiad.org/finalists.html.

Міжнародний комітет Олімпіади на початку лютого 2022 року вирішив провести захід в онлайн-форматі, оскільки через пандемію коронавірусу в США та продовження обмеження освітніх масових заходів було неможливим гарантувати рівний доступ для всіх країн. Саме тому, відповідно до оновлених вимог, як ліцензований національний відбір, «GENIUS Olympiad Ukraine» також змінює формат. Для участі у Національному фіналі необхідно підготувати та надіслати презентаційне відео проєкту.

Презентаційне відео проєкту: що це означає?

Згідно з оновленими правилами, кожному учаснику необхідно заздалегідь зробити відеозапис захисту своєї роботи – коротку презентацію, що ґрунтовно опише зміст проєкту учасника.   

Презентаційне відео проєкту необхідно надіслати до 30 березня 2022 року  включно.

Бажаємо учасникам перемоги у Національному фіналі «GENIUS Olympiad Ukraine»!

Євгеній Малиновський,

координатор Регіонального центру «GO Ukraine» у Рівненській області, завідувач природничо-математичного відділу РМАНУМ