Профільні літні школи РМАНУМ: дні 5-й та 6-й

Опубліковано:

У розпалі – профільні літні школи Рівненської Малої академії наук учнівської молоді. Цікавими і захопливими стали для усіх юних науковців п’ятниця та субота.

У ці дні манівці багато мандрували: економісти та філологи перебралися на два дні у місто Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині. Там на учасників шкіл та їх керівників чекало багато приємних несподіванок: гостинні господарі, шикарна екскурсія старою фортецею та історичним центром. Зачарував усіх дух старовини – нею дихав каньйон (дно давнього Сарматського моря), бруківка, стіни будинків, яким по кількасот літ, древній Смотрич із мостами. Мандрівників не лякав і настирливий дощ, що так і поривався зіпсувати настрій. Не вдалося.

А потім була вражаюча прогулянка нічним містом, смачна кава і багато-багато селфі (дивись у додатку).

Суботнього ранку дружною сім’єю манівці повернулися на Рівненщину через Тернопілля. Тут усіх привабила і зачарувала підземною красою-казкою печера Кришталева (протяжністю коридорів та зал у понад 23 км).

Не менш захопливими і пізнавальними були мандрівки і юних ботаніків, зоологів та екологів, які працювали і відкривали для себе Національний природний парк ”Дермансько-Острозький”.

Профільні літні школи тривають. А з ними і набуття нових знань, і цікаві зустрічі, знайомства і враження.

То ж чекаймо новин.

Профільні літні школи (2018) РМАНУМ – день 5й та 6й(ФОТО)

Олександр Мазур,

заступник директора з навчально-методичної роботи