Профільні літні школи РМАНУМ. День 14-й. І останній…

Опубліковано:

Добігли свого кінця профільні літні школи Рівненської Малої академії наук учнівської молоді – чотирнадцять днів і ночей у дитячому санаторно-оздоровчому комплексі «Електронік-Рівне». Чотирнадцять днів пізнавальних лекційних і практичних занять за напрямами наукових досліджень; захопливих мандрівок Рівненщиною, Хмельниччиною і Тернопільщиною; наполегливої праці над проектами і неповторного спілкування.

Завершилася казка (за зізнаннями самих манівців). Від самого ранку юні філологи, економісти, ботаніки, зоологи та екологи виглядали сумними і трохи розгубленими, бо попереду була мить розставання.

Та до цієї миті усі зібралися в актовій залі. До присутніх звернувся Олег Пекарський, заступник начальника управління – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, який приїхав, аби привітати учасників шкіл із їх завершенням. На завершення свого виступу він побажав юним манівцям приємного відпочинку і нових успіхів на ниві науки. Від викладацького складу слово взяла науковий керівник школи «Філологія (фольклористика)» Наталя Анатоліївна Хомеча, яка подякувала усім за творчу співпрацю та реалізацію цікавих наукових проектів.

Від манівців слова вдячності усім причетним до проведення профільних шкіл на такому високому рівні прозвучали з уст Катерини Шевчук, Тетяни Шендери та Олександра Романюка, Соломії Сопіги, Іванни Сяської та Вікторії Весельської.

Розчулено говорив про юних дослідників із літніх шкіл РМАНУМ директор ДСОК «Електронік-Рівне» Володимир Іванович Гершун. Хвалив, дякував за їх чемність і вихованість та запрошував знову у гості.

Церемонія закриття профільних літніх шкіл завершилася спільним фото на довгу і добру згадку.

А далі були обійми, сльози прощання та обіцянки неодмінних зустрічей і спілкування!

Вірю, що так і буде.

Щасти Вам, наші юні друзі! До побачення!

З повагою і щиро

Ваш Олександр Мазур,

заступник директора РМАНУМ