Про третiй день конкурсу-захисту

Опубліковано:

Хронологія конкурсу-захисту 2021 року

День третій – 03 березня

Новеньке з конкурсу!

Триває ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в Рівненській області.

 Сьогодні юні манівці працювали над постерним захистом у секціях охорони довкілля та раціонального природокористування; загальної біології; мультимедійних систем, навчальних та ігрових програм; Інтернет-технологій та WEB-дизайну; географії та ландшафтознавства; німецької мови (59 учасників).

У сьогоднішній науковій конференції взяли участь юні науковці із секцій агрономія; ветеринарія та зоотехнія; загальна біологія; економічна теорія та історія економічної думки; соціологія; німецька мова (47 старшокласниікв).

Хто доєднується до конкурсу завтра, у четвер, 04.03.2021 року, дивіться орієнтовний графік у новинах та у розділі ”конкурс-захист”, 2021.

Дякуємо усім юним науковцям-манівцям, хто обрав цьогорічний конкурс! Дякуємо членам журі, хто в складних умовах карантину долучився до онлайн роботи!

Дякуємо методистам наукових відділень РМАНУМ та секретарям секцій за титанічну працю у підготовці та організації конкурсу  

Увага! Завтра, 04.03.2021, тут будуть оприлюднені підсумкові протоколи у секціях, в яких постерний захист та наукова конференція відбулися у день другий, у вівторок 02.03.2021.

P.S. Захочете переглянути світлини та скріншоти дня третього, дивіться нижче.

Секретар оргкомітету

Олександр МАЗУР