Про четвертий день конкурсу-захисту 

Опубліковано:

Хронологія конкурсу-захисту 2021 року

День четвертий – 04 березня

Свіжі новини з конкурсу!

Триває ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в Рівненській області.

Сьогодні юні манівці працювали над постерним захистом у секціях хімії; зоології; ботаніки; математики; журналістики; англійської мови; української мови; фольклористики (109 учасників).

У сьогоднішній науковій конференції взяли участь юні науковці із секцій охорона довкілля та раціональне природокористування; мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми; Інтернет-технології та WEB-дизайн; інформаційні системи бази даних та системи штучного інтелекту; технології програмування; кібербезпека; комп’ютерні системи та мережі; географія та ландшафтознавство; журналістика (47 старшокласниікв).

Хто має доєднатися до конкурсу завтра, у п’ятницю, 05.03.2021 року, дивіться орієнтовний графік у новинах та у розділі ”конкурс-захист”, 2021.

Слова вдячності юним науковцям-манівцям, хто обрав цьогорічний конкурс! Дякуємо членам журі, хто у складних умовах карантину долучився до онлайн роботи!

Знову дякуємо методистам наукових відділень РМАНУМ та секретарям секцій за титанічну працю у підготовці та організації конкурсу.  

Увага! Завтра, 05.03.2021, тут будуть оприлюднені підсумкові протоколи         (з мокрими печатками та підписом директора РМАНУМ) у секціях, в яких постерний захист та наукова конференція відбулися у день третій, у середу 03.03.2021.

P.S. Якщо маєте бажання переглянути світлини та скріншоти дня четвертого, дивіться нижче.

Секретар оргкомітету

Олександр МАЗУР