Некролог з приводу смерті Руслана Михайловича Постоловського

Опубліковано:

Педагогічний та учнівський колективи Рівненської Малої академії наук учнівської молоді щиро співчувають рідним, близьким та колективу співробітників Рівненського державного гуманітарного університету з приводу неочікуваної смерті Руслана Михайловича ПОСТОЛОВСЬКОГО, кандидат історичних наук, професора кафедри всесвітньої історії, члена-кореспондента Міжнародної слов’янської академії наук, президента Центру міжнародних геополітичних систем, міжрегіональних політичних проблем, регіональних проблем надрокористування “Геополітика”,  Заслуженого діяча науки і техніки України, нагородженого знаком “Відмінник освіти України” й орденом “За заслуги” III ступеня, нагрудним знаком “Петро Могила”.

Для нашого колективу, для юних МАНівців усіх поколінь Руслан Михайлович – постать особлива, знакова. З моменту заснування РМАНУМ і до останнього свого подиху був її Почесним Президентом. Ми завжди будемо з повагою згадувати мудрі поради юним науковцям у рамках настановних та підсумкових сесій, багатьох інших заходів.

Бракує слів, щоб висловити глибокий жаль і співчуття у зв’язку із втратою Учителя, Вченого, який заслуговує на найкращі слова поваги та шани. Пішла з життя Людина, яка своїми діями, вчинками, любов’ю та турботою була міцною опорою для освітян, своїми мудрістю і розумом виховала не одне покоління студентів. Руслан Михайлович майстерно навчав їх філософії життя, мудрості та відповідальності, скеровував до опанування обраною професією.

Несподівана, передчасна смерть Руслана Михайловича Постоловського – це невимовна втрата для рідних і близьких, для усієї науково-освітянської спільноти Рівненщини та України.

Висловлюємо слова глибокої скорботи й розділяємо ваші біль та горе. Світла пам’ять про Руслана Михайловича ПОСТОЛОВСЬКОГО назавжди залишиться у серцях тих, хто його знав.

Хай світла пам’ять про Руслана Михайловича назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому Вічне Життя та спокій.

Від педагогічного та учнівського колективів РМАНУМ Її директор Олександр АНДРЄЄВ