НАВЧАЛЬНИЙ ТРЕНІНГ з підготовки тренерів за програмою «Destination Imagination» в Рівненській МАН

Опубліковано:

У переддень професійного свята, 30 вересня на базі Рівненської Малої академії наук учнівської молоді відбувся навчальний тренінг у рамках Міжнародної освітньої програми Destination Imagination «Розвиток креативного потенціалу педагога».

Корисними практичними кейсами з учасниками поділилися Оксана Мережинська, методист відділу освітніх програм центру інтерактивної музейної науки Національного центру «Мала академія наук України», сертифікований тренер Destination Imagination в Україні, Альона Івженко, методист відділу освітніх програм центру інтерактивної музейної науки Національного центру «Мала академія наук України», афілійований директор  Destination Imagination в Україні, та Оксана Левицька, методист відділу освітніх програм центру інтерактивної музейної науки Національного центру «Мала академія наук України», головний експерт  Destination Imagination в Україні.

Учасниками навчального тренінгу стали 26 освітян з Волинської, Рівненської, Тернопільської та Херсонської областей, які, пройшовши відповідне навчання, можуть стати тренерами з розвитку креативності.

У процесі відпрацювання теоретичного блоку було висвітлено сутність та основні засади освітньої програми Destination Imagination; розкрито особливості сезону 2023-2024 навчального року та умови участі у програмі Destination Imagination.

У межах практичної складової тренінгу було відпрацьовано способи створення та застосування нестандартних рішень, обговорено роль тренера та алгоритм роботи з командою у процесі підготовки до олімпіади креативності у рамках програми Destination Imagination.

Сертифіковані тренери з м. Рівного Юлія Шокало та Назар Степанов, команди яких стали переможцями на Всеукраїнській олімпіаді з креативності («Change reality» – І місце у сезоні 2018-2019 н.р.,  тренер Ю. Шокало; «Funny Gesy» – ІІІ місце, тренер Н. Степанов), поділилися досвідом створення та підготовки команд та особливостями навчання учнівської молоді за програмою  Destination Imagination.

Бажаємо майбутнім тренерам та їхнім командам успіхів у новому сезоні 2023-2024 н.р. та на шостій Всеукраїнській олімпіаді креативності «Destination Imagination». Дякуємо Оксані Мережинській та Альоні Івженко за інформативний тренінг та можливість навчатися, спілкуватися та практикуватися ОФЛАЙН!

Юлія ШОКАЛО, завідувачка

гуманітарного відділу РМАНУМ