Навчаємося науковому дослідництву в умовах війни

Опубліковано:

У вівторок та четвер, 05 та 07 грудня цього року відповідно, відбулися інформаційно-методичні семінари “Навчаємося науковому дослідництву в умовах війни”, до яких долучилися більше 130 учасників – начальників та відповідальних працівників управлінь і відділів освіти територіальних громад Рівненщини, директорів закладів загальної середньої і позашкільної освіти та їх заступників, учителів – наукових керівників учнівських науково-дослідницьких проєктів.

Відповідно до програми семінару до учасників з вітальним словом звернувся директор РМАНУМ Олександр АНДРЄЄВ. Опісля він розповів про здобутки вихованців закладу та результати його роботи у 2023 році, окреслив основні завдання та перспективи розвитку у році наступному. Ґрунтовна медіапрезентація унаочнила розповідь і викликала цілий ряд запитань від учасників.

Про сайт Рівненської Малої академії наук, сторінку у фейсбуці та про YouTube-канал розповів Євгеній Малиновський, завідувач природничо-математичного відділу, а у вівторок і сьогодні ще й технічний координатор  семінару.

А далі з учасниками семінару працював Олександр МАЗУР, заступник директора з навчально-методичної роботи. Він ознайомив колег із основними нормативними документами (наказами) МОіН України та ДОіН Рівненської облдержадміністрації, що регламентують організацію та правила проведення І і ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2023/2024 навчальному році. Окрім цього, було надано відповіді на запитання, що виникли у колег до і під час семінару.

Сподіваємося на те, що все почуте знадобиться для того, аби цьогорічний конкурс відбувся на високому рівні!

Юним манівцям – перемоги на І етапі, Перемоги – України, усім нам – мирного Різдва і Нового року!

Дякуємо ЗСУ!

Слава Україні! Героям слава!

P.S. Відео із семінарів – за покликаннями:

запис семінару від 05 грудня

запис семінару від 07 грудня

Олександр МАЗУР,

заступник директора з навчально-методичної роботи