На Рівненщині стартував ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України

Опубліковано:

11 лютого 2018 року відбулася перша частина ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України – виконання контрольних завдань із базових дисциплін.
Учасників конкурсу вдесяте гостинно прийняв Національний університет водного господарства та природокористування. У неділю до Рівного з’їхалися старшокласники, студенти вищих навчальних закладів Рівненщини І-ІІ рівнів акредитації з усіх районів області та Рівного. Бажання стати учасниками конкурсу виявили 693 юні науковці, які представили на розсуд журі 752 науково-дослідницькі роботи у 12 наукових відділеннях.
Учора 660 старшокласників (більше трьох десятків через поважні причини не змогли взяти участі) виконали контрольні завдання з базових дисциплін. До роботи в журі було залучено 50 науковців із вищих навчальних закладів і кращих вчителів Рівного та області.
Сьогодні. 12 лютого 2018 року, відповідно до Умов проведення І-ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України в Рівненській області, офіційна інформація про результати з’явиться на сайтах Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Рівненської Малої академії наук учнівської молоді.
Друга частина ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу – захист науково-дослідницьких робіт – відбудеться в суботу 17 лютого 2017 року у корпусах Національного університету водного господарства та природокористування (Детальніша інформація – на сайті РМАНУМ).


Олександр Мазур,
заступник директора РМАНУМ
з навчально-методичної роботи