Конкурс завершено, але навчання у гуртках триває

Опубліковано:

Після успішного завершення ІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів МАН вихованці, які продовжують навчання в гуртках історично-краєзнавчого спрямування, відвідали Рівненську обласну універсальну наукову бібліотеку, адже процес підготовки до участі уконкурсі-захисті наступного року передбачає організацію тривалої та кропіткої роботи вже зараз.

Сергій Валерійович Федорчук, керівник гуртків відділення історії РМАНУМ, провів зустріч своїх вихованців із працівниками наукової бібліотеки. Тут вони дізналися про нові надходження наукової літератури у фонди бібліотеки, про зустрічі з науковцями-істориками, що регулярно відбуваються в цьому закладі і які можна використати для роботи над своїми дослідженнями. Керівник гуртка та працівники наукової бібліотеки іще раз наголосили на важливості опрацювання історичних джерел  та методів роботи з ними.

Насамкінець юні науковці змогли задати запитання та потренуватися у майстерності ведення дискусії, що також є важливим етапом захисту свого науково-дослідницького проєкту на конкурсі.

Ірина ЮРКЕВИЧ, методист відділення історії РМАНУМ