Хронологія конкурсу-захисту 2021 року Дні шостий і сьомий – 06 та 07 березня

Опубліковано:

Останні новини з конкурсу!

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН України в Рівненській області досяг свого екватора .

У ці дні юні манівці відповідно до програми демонстрували постерний захист у секціях екології, аерофізики та космічних досліджень, астрономії та астрофізики, , експериментальної фізики, теоретичної фізики, математичного моделювання, технологічних процесів та перспективних технологій, матеріалознавства, авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніки, етнології, історичного краєзнавства, електроніки та приладобудування, інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій, екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження, науково-технічної творчості та винахідництва  (130 вихованців).

У наукових конференціях взяли участь юні науковці із секцій екології, аерофізики та космічних досліджень, астрономії та астрофізики, , експериментальної фізики, теоретичної фізики, математичного моделювання, прикладної математики, технологічних процесів та перспективних технологій, матеріалознавства, авіа- та ракетобудування, машинобудування і робототехніки, етнології, історичного краєзнавства, електроніки та приладобудування, інформаційно-телекомунікаційних систем та технологій, екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження, науково-технічної творчості та винахідництва (145 учасників).

Для тих, хто іще не брав участі, – орієнтовний графік у новинах та у розділі ”конкурс-захист”, 2021.

Дякуємо юним науковцям за участь у конкурсі!

Дякуємо і членам журі зі згаданих секцій!

P.S. Якщо маєте бажання переглянути світлини та скріншоти днів шостого і сьомого, дивіться нижче. Більше фотографій згодом.

Секретар оргкомітету

Олександр МАЗУР