ХРОНІКА ПРОФІЛЬНИХ ЛІТНІХ ШКІЛ 2021. ДЕНЬ 12

Опубліковано:

Захист проєктів – це завжди хвилююче і мандражне дійство, що виявляє креативність, глибину й обшир думки, специфіку наукового мислення. Усі три профільні школи, попри динамічний графік табірної зміни, поставилися до звітів серйозно. Учасники літньої школи «Науки про Землю» у супроводі кандидата географічних наук, доцента МЕГУ ім. С. Дем’янчука Андрія РОМАНІВА презентували кілька проєктів, об’єднаних спільною ініціативою – програмою сталого розвитку. Ідеї, обговорювані юними манівцями, викликали жваву дискусію як серед старшокласників, так і серед викладачів, присутніх у залі.

Проєкт «Мистецька спадщина Волині у сучасному контексті» фактично підсумовував лекційну, практичну і мандрівну складові, передбачені програмою профільної школи. На жаль, огляд культурних пам’яток Дубна, Луцька, Сарн передбачали тільки дещицю з тих неоціненних надбань, якими повниться Рівненське Полісся та Волинь, однак юні дослідники РМАНУМ зуміли доповнити презентацію фактажем, яким забагатилися завдяки прослуханим лекціям.

Профільна школа «Техніка і технології» запропонувала спільний проєкт “Реальна і віртуальна вода: проблеми та пропозиції для КП “ДСОК ”Електронік-Рівне”, з яким ознайомили керівництво закладу.

Інформація люб’язно надана керівниками шкіл.

Захисти проєктів ПЛШ 2021

слухав і бачив Олександр МАЗУР

P.S. А ще – трішки фотографував.