«І кожен фініш – це, по суті, старт…», або… Виклик прийнято

Опубліковано:

Упродовж двох тижнів з 23 квітня по 6 травня 2020 року юні переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких проєктів МАН України відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства РМАНУМ презентували свої дослідження у межах конференції «Молода наука Рівненщини 2020». Актуальні події сьогодення не тільки відтермінували ІІІ етап конкурсу-захисту, що звично відбувався наприкінці квітня – на початку травня у Києві, але й змусили учасників змінити традиційний формат представлення власних досягнень.

Зауважимо, що кожен з 11 вихованців РМАНУМ відзначився неординарним підходом, мотивуючи вибір наукової теми та її специфіку. Приємно вражає також креативність і самобутність молодого покоління філологів, що вміє не тільки повно і багатогранно розповісти про власні вподобання, але й схарактеризувати наукову проблему так, щоб заінтригувати глядача. Такий освітній челендж несподівано відкриває приховані таланти наших вихованців! Виявляється, вони вміють не тільки позувати на камеру, але майже професійно готують і  редагують медіа-презентації та відеоматеріали.

Щиро дякуємо юним пошуковцям відділень мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства та їх науковим керівникам, що задали такий ПОТУЖНИЙ СТАРТ іншим учасникам Конференції, адже челендж триває.

То ж передаємо ВИКЛИК далі!

З повагою Тетяна Володимирівна СЕРГІЮК,

методист відділень,

та Наталя Анатоліївна Хомеча,

завідувачка Лабораторії гуманітарних досліджень, керівник гуртків