ДЕНЬ 1 – ІІ ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО КОНКУРСУ-ЗАХИСТУ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ РОБІТ УЧНІВ – ЧЛЕНІВ МАН УКРАЇНИ В РІВНЕНСЬКІЙ ОБЛАСТІ 2023 РОКУ

Опубліковано:

Сьогодні, у День Святого Валентина та усіх закоханих, у Рівненській Малій академії наук учнівської молоді розпочався ІІ етап конкурсу-захисту. Цьогоріч маємо 633 науково-дослідницькі проєкти у 64 секціях від учнів 8-11 класів зі 136 закладів загальної середньої та фахової передвищої освіти, які представляють 36 територіальних громад Рівненщини.

У перший день, попри двогодинну повітряну тривогу, конкурсанти активно працювали над захистом постерів у секціях англійської мови; зарубіжної літератури; кримськотатарської гуманітаристики; німецької мови; правознавства; комп’ютерної інженерії; навчальних, ігрових програм та віртуальної реальності.

Юні фахівці з інформаційних технологій (у секціях комп’ютерної інженерії; навчальних, ігрових програм та віртуальної реальності) взяли участь у науковій конференції.

То ж щиро вітаємо усіх із початком конкурсу-захисту!

 Конкурсантам-манівцям ­ успіхів, Україні – Перемоги!

Тримаємо освітянський фронт, працюємо задля майбутнього України!

P.S. Після заповнення електронних протоколів та їх паперового оформлення очікуємо появи на сайті закладу у розділі “КОНКУРС-ЗАХИСТ 2023”.

P.P.S. Світлини та скриншоти шукаємо у “Шоденнику конкурсу-захисту 2023”.

Олександр МАЗУР,

секретар оргкомітету